Evden eve nakliyat platformu istanbul izmir ankara ve civarinda nakliye firmalari icin dogru yerdesiniz. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. izmir evden eve nakliyat nakliyat

Kurumsal Bilgiler ve Şirketimiz Hakkında

Vizyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve doğaya olan saygımızı artırarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde, sağladığımız tüm ürün gruplarında kaliteyi ön plana çıkartan sektör lideri haline gelmektir.

Misyonumuz

“Önce İş Güvenliği” odaklı olarak lider konumuna gelmek istediğimiz sektör içerisinde çalışanlara, ailelere ve topluma karşı olan sorumluluklarımızdan taviz vermeden, insana ve çevreye olan saygımızı artırarak, mesafe tanımaksızın hızlı, kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimize ulaştırmaktır.

Bölgesel Dağıtım ve Ürün Satış Merkezleri

İzmir
1145 / 10 Sokak No: 16-18 Yenişehir - İZMİR
  • + 90 232 458 45 45
  • FAX + 90 232 449 01 30

Nam İş Ortaklığı İle Bayimiz Olun, Kazançlarınızı Arttırın.

devam et

Distribütör Olduğumuz Dünya Markaları

Dünya’nın bildiği ve güvendiği markaları sizlerle buluşturuyoruz.Solunum Koruması,Göz Koruması,Gürültüden Korunma, Baş ve başüstü koruma, el koruma, vücut koruma, ayak koruma ve yükseklik koruma ürünleri ve diğer tüm ürün grupları ile hizmetinizdeyiz.

29 Mayıs

Gebze Şubemiz 29 Mayıs 2015 Tarihinde Hizmete Açıldı

Firmamızın Gebze Şubesi 29 Mayıs 2015 tarihinde hizmete açıldı.Saat 14:00'da Gebze Belediye Başkanımız Sayın Adnan Köşker ve İş ortaklarımızın katılımıyla yapılan olan açılış törenimizde zengin ürün çeşitleriyle hizmetindeyiz.

Nam KKD Gebze Şube Açıldı.

Gaziler Mah. İbrahimağa Cad. No:155 GEBZE / KOCAELİ