KURUMSAL

"İş Güvenliğinde Rakipsiz Lider"

1989 yılında, yarım asırdan fazla sektörün lider firmalarından biri olmuş Hamdi Küçük Mak. San. A.Ş.’nin desteği ile kurulan Nam A.Ş, sanayi ekipmanları ithalatı ile adım attığı sektörde pek çok ilki gerçekleştirmiştir.

 

Ülke ekonomisine yaptığı muazzam katkıların yanı sıra sektördeki başarılı ilerleyişine müşteri memnuniyeti ve kaliteyi de eklemesi onu “İş Sağlığı ve Güvenliği” sektörüne yönlendirmiştir. Bu alanda yeterli derecede karşılanamayan ihtiyacı keşfederek ve 2002 yılından itibaren hizmetlerini bu yönde geliştirmeye başlamıştır.

 

En iyisi olmak için en iyilerle çalışmak gerektiğini bilen Nam A.Ş.; 3M, Ansell, DBI SALA, Microgard, Brady, GVS, Dunlop gibi uzman yabancı markaların distribütörlüğü alarak deneyim ve azmini bu alanda sürekli hâle getirmiş, elde ettiği başarılarla sektörün bu kategorisinde tıpkı adı gibi nam salmıştır.

 

 

Tanınmışlık, kaliteyle birleştiğinde prestiji oluşturmuş ve bu çizginin yıllarca korunup çağdaş yaşamın ihtiyaçlarına uyarlanmasıyla kurumsallık elde edilmiştir. 2006 yılından beri Ansell lastik eldiven Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Nam A.Ş, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesine sahiptir. Üstün hizmet kalitesi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilirlik değerleri en doğru kriterler yönetilip iş disipliniyle desteklenmiş ve Nam A.Ş.’yi bugün hak ettiği yere, liderliğe, taşımıştır.

1145 / 7 Sokak No: 9H - 9I Yenişehir - İZMİR
T: +90 232 458 45 45
F: +90 232 449 01 30
info@nam.com.tr