Ansell
Üstün mekanik koruma ve kesilmeye karşı direnç
BAŞLICA ÖZELLİK VE AVANTAJLARI

Rahatlık ve güvenli kavrama. Yüksek teknoloji ile üretilmiş, kısa Kevlar® para-aramid liflerden oluşan eldivenler ele daha iyi oturup, daha iyi bir hassasiyet kazandırıyor. Dikişsiz üretim tahrişleri önlerken kısa lif kullanımı fazladan konfor sunuyor.

Kesilmeye karşı olağanüstü dayanıklılık ve ustalık. %100 Dupont Kevlar® yapısı, ağırlığına oranla kesilmeye karşı çok yüksek düzeyde dayanıklılık sunuyor. Havlu kumaş ilmik tekniği kullanımı ısı izolasyonunu arttırıyor. Kalın cidarlı eldivenler ustalık kaybına izin vermeden daha yüksek darbe emilimi sunuyor.

Maliyet verimliliği. Neptune® kaplama sayesinde eldivenin lifleri sıvıyı durdurarak Kevlar® dokunun zarar görmesi önlenir ve eldivenin ömrü uzar. Güçlendirilmiş parmak kenarları aşınma direncini ve eldivenin dayanıklılığını arttırır. Sağ sol farkı olmayan Eldivenler tamamen yıkanabilip birçok kez kullanılabilirler.


 

 

 

ÜRÜN KATEGORİSİ

Mechanical Protection

Mekanik Koruma

Cut Protection

Kesik Koruması

Heavy Duty
 

Ağır

 
 
 
Açıklama
  • Rahatlık ve güvenli kavrama. Yüksek teknoloji ile üretilmiş, kısa Kevlar® para-aramid liflerden oluşan eldivenler ele daha iyi oturup, daha iyi bir hassasiyet kazandırıyor. Dikişsiz üretim tahrişleri önlerken kısa lif kullanımı fazladan konfor sunuyor.
  • Kesilmeye karşı olağanüstü dayanıklılık ve ustalık. %100 Dupont Kevlar® yapısı, ağırlığına oranla kesilmeye karşı çok yüksek düzeyde dayanıklılık sunuyor. Havlu kumaş ilmik tekniği kullanımı ısı izolasyonunu arttırıyor. Kalın cidarlı eldivenler ustalık kaybına izin vermeden daha yüksek darbe emilimi sunuyor.
  • Maliyet verimliliği. Neptune® kaplama sayesinde eldivenin lifleri sıvıyı durdurarak Kevlar®dokunun zarar görmesi önlenir ve eldivenin ömrü uzar. Güçlendirilmiş parmak kenarları aşınma direncini ve eldivenin dayanıklılığını arttırır. Sağ sol farkı olmayan Eldivenler tamamen yıkanabilip birçok kez kullanılabilirler.

 

Temel Endüstriler

 

 
İdeal uygulamalar
  • Montaj ve son kat işlemleri
  • Karoser montajı
  • Makina aletleri işlemleri
  • Metal levha ve metal işleri

 

Ambalajlama

Bir torbada 12 çift; Bir kartonda 12 torba
 

 

Ürün detayları

 

GAUGE

7
RENK
Sarı
EN BOYLAR
7,8,9,10
KAPLAMA MALZEMESİ
Neptune®
YAPI
Örgü
MANŞET STİLİ
Örgü bilek
ASTAR MALZEMESİ
Kevlar®
UZUNLUK (MM)
220 - 280
YIKAMA SICAKLIĞI (°C)
40

 

Standartlar ve sertifikasyonlar

EN388:2003
 

EN388:2003
254X
 

EN388:2016

 

EN 388:2016
154XD
 

EN407
 

EN407
X1XXXX
Kategori III

Ekstra özellikler

Silicone Free

Silikonsuzdur

 

1145 / 7 Sokak No: 9H - 9I Yenişehir - İZMİR
T: +90 232 458 45 45
F: +90 232 449 01 30
info@nam.com.tr