Hakkımızda

"İş Güvenliğinde Rakipsiz Lider"

Kendi sektöründe Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Hamdi Küçük Mak. San. A.Ş. 64 yıllık tecrübesiyle piyasada ihtiyaç duyulan genel sanayi ekipmanlarının ithalatı için 1989 yılında NAM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.’yi kurmuştur. Hızla gelişen firmamız ürün portföyündeki yeniliklerle Türkiye ekonomisine katkı sağlayabilecek birçok “ilk” e imzasını atmıştır.
Nam İç ve Dış Ticaret A.Ş. farklı ihtiyaçlara doğru ürünler önermek için piyasa araştırmasına gitmiş ve “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusundaki ihtiyaçlar dikkatini çekmiştir.
Bu konuya duyarsız kalamayan firmamız 2002 yılında yeniden yapılanarak sektöründe uzman 3M, Ansell, GVS, Dunlop, Capital Safety, Microgard ve Brady gibi markaların distribütörlüğünü de alarak Nam Kişisel Koruyucu Donanımları İç ve Dış Tic. A.Ş. unvanını almıştır.
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesine sahip firmamız 2006 yılından beri belirtilen markaların Türkiye distribütörlüğünü sürdürmektedir.
Firma olarak sosyal sorumluluğu bu denli yüksek ürün grubunda hizmet anlayışının en üst seviyede tutulması gerekliliği bilincindeyiz. İzmir, Bursa, Adana, Manisa, Gebze ve Ege Serbest Bölge şubelerimiz ile bu hizmet ve kalitemizi en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.
Nam KKD İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak ilkelerimizden ödün vermeden hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi ve pratik çözümler sunmaya devam edeceğiz.

1145 / 7 Sokak No: 9H - 9I Yenişehir - İZMİR
T: +90 232 458 45 45
F: +90 232 449 01 30
info@nam.com.tr